Villa Marfelia Spa
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Buitenzwembad |
| Sportactiviteiten Tennisveld Wandelen | Spa en ontspanning Spa en wellnesscentrum Complete lichaamsmassage Rugmassage Jacuzzi | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers |
| Kindvriendelijk Kinderspeelruimte Speelzaal | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De gesitueerde in Ricaurte Villa Marfelia Spa Ricaurte is op 10 minuten rijden vanaf Centro Comercial Penalisa Mall gelegen en beschikt over een verwarmd zwembad, een bubbelbad, voor een ontspannen verblijf. Deze 280 m² grote villa heeft een terras en ligt binnen 4 km van Ecoparque Bosques de Babilonia.
Hier kunnen gasten ook genieten van het uitzicht op de tuin. Deze 3-slaapkamer Villa Marfelia Spa heeft een badkamer, voorzien van een bubbelbad, een apart toilet en een douche. Badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.
Deze villa biedt koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven in een keuken. Als je in vorm wilt blijven, kun je gaan wandelen bij dit gastvrije vakantiehuis.
- Locale bezienswaardigheiden
- Centro Comercial Penalisa Mall4 km
- Carulla Penalisa4,1 km
- Nra Senora de Guadalupe4,9 km
- Ecoparque Bosques de Babilonia4,5 km
- Luchthavens
- Luchthaven Ibague73 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Spa en wellnesscentrum
- Jacuzzi
- Rugmassage
- Complete lichaamsmassage
- Voetmassage
- Wandelen
- Tennisveld
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Kleedruimte
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Bordspellen
- Kinderspeelruimte
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in gastvrije Villa Marfelia Spa?
Gasten van gastvrije Villa Marfelia Spa kunnen hun auto in parkeerplaatsen parkeren, geplaatst ter plaatse. - ❓
Hoeveel kost het om gastvrije Villa Marfelia Spa te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in gastvrije Villa Marfelia Spa is $216. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Welke diensten biedt Villa Marfelia Spa aan zijn gasten?
Villa Marfelia Spa biedt diensten zoals 24-uurs receptie. - ❓
Is er een keuken in deze villa?
Een keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in deze villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar de villa?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij de villa. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Villa Marfelia Spa?
Gasten die in Villa Marfelia Spa verblijven, kunnen gemakkelijk Centro Comercial Penalisa Mall en Ecoparque Bosques de Babilonia bereiken, die respectievelijk op 10 minuten rijden vanaf de accommodatie en op 4 km afstand liggen. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij gastvrije Villa Marfelia Spa waar gasten gebruik van kunnen maken?
Bezoekers van gastvrije Villa Marfelia Spa kunnen genieten rugmassage, evenals het gemak van een bubbelbad.